ELEKTRICKÉ TOPNÉ TYČE S REGULÁTOREM
Všechny naše modely DANBY, SAVOY, BLENHEIM, SORANO, AVENTO a MARABU lze doplnit sadou pro kombinované vytápění pro využití v otopných soustavách. 

Popis výrobku:
Elektrické topné těleso s integrovaným vypínačem a regulátorem prostorové teploty. Provozní napětí 230 V, teplotní omezovač max. 95°C, krytí IP 44, výkon 100–700 W, spotřebič třídy 2, připojovací kabel flexo – délka 1,5 m, připojovací závit G 1/2", T-kus a těsnící kroužek.
CHROMOVANÉ PŘIPOJOVACÍ SADY
Pro klasické postranní připojení nabízíme sadu Danfoss – sada RA-URX, skládající se z uzavíratelného šroubení s funkcí vypouštění, uzavírání a přednastavení, termostatického radiátorového ventilu a hlavice RAS. Podle umístění termostatické hlavice se sady rozdělují na pravé a levé, povrchová úprava chrom, nerez a bílá. Sady RA-URX byly vyvinuty pro připojení designových otopných těles s vnitřním závitem G 1/2". Tato sada je vhodná pro všechny naše modely otopných koupelnových radiátorů. Tato sada není vhodná pro kombinaci s elektrickým topným tělesem.

Jako originální připojení pro náš typ DANBY (nejlépe v kombinaci s topnou tyčí, kdy odpadá potřeba T-kusu) nabízíme sadu VHS-F a sadu VHS, skládající se z vlastní armatury VHS pro připojení otopných těles s roztečí 50 mm, plastového krytu a hlavice RAX (VHS-F) nebo RAS (VHS). Sady se dodávají v provedení přímé a rohové, povrchová úprava chrom nebo bílá.CHROMOVANÉ DRŽÁKY RUČNÍKŮ
nabízíme jako vhodné k námi dodávaným typům radiátorů MARABU, SAVOY, BLENHEIM a DANBY. Všechny držáky jsou k dispozici pouze v provedení LESKLÝ CHROM.

CHROMOVANÝ VĚŠÁČEK
je vhodný k námi dodávaným typům radiátorů MARABU, SAVOY, BLENHEIM a DANBY. Věšáček je k dispozici pouze v provedení
LESKLÝ CHROM.